Entel Ektüel Romanı Yorumlar, Kitap İncelemesi, İncelemeler, Okur Yorumları - Entel Ektüel Arman Berra

Entel Ektüel romanı ile ilgili okurlardan çok güzel geri bildirimler ve yorumlar almaktayım.

Bu geri bildirimler birçok farklı sosyal medya üzerinden bana ulaştığı için tüm kitap inceleme ve yorumlarını bu sayfada sizlere sunmak istedim.

Böylece Entel Ektüel romanı hakkında tüm okurların yorumlarını, incelemelerini ve kitabı tavsiye edip etmediklerini te bir yerde görebilirsiniz.

Bu sayfada yer alan "Entel Ektüel" romanının kitap inceleme ve yorumları, karar vermenizde size katkısı olacağına inanıyorum.

Şimdiden iyi okumalar. 

1. @incili.kitaplar instagram sayfasının incelemesi

İlk ayrıntılı okuma ve inceleme paylaşan okurumdur. İnstagram sayfasını da takip etmenizi öneririm, çok güzel kitap incelemeleri yapan bir sayfası var.  instagram.com/incili.kitaplar

İncili Kitaplar - Entel Ektüel Romanı Kitap İnceleme ve Yorumları

Geçmişimizi ne kadar hatırlıyoruz? Çocukluktaki anılarımız ne kadar berrak? Sebebini bilmediğiniz ve yaptığınızı dahi hatırlamadığınız davranışlarınız oluyor mu? Ziyanın oluyor. Entelektüel bir yazarın bir anda kalkıp ortamda bulunan televizyonu kaldırıp balkondan aşağı attığını düşünün. Bırakın sebebini, yaptığını bile hatırlamıyor.

Bir akşam işten eve döndüğünde garip krizini geçirince eşi ziyayı hiç vakit kaybetmeden paragöz psikiyatristinin yanına götürüyor. Adıyamanlı çiğköfte hastası doktorumuzun sıra gecesini bölen ziya ve eşi doktorun bekleme odasında beklerken aynı kriz tekrarlanınca işler iyice karışıyor. Durum Nobel ödüllü doktora kadar uzanıyor. Ziyanın sorunu ne? Tedavi olabilecek mi? Ziyayı neler bekliyor? Tüm bu soruların cevabı kitap da.

Önemli konuları mizahla romanlaştıran yazarımızın bir solukta okunan bu kitabını çok beğeneceksiniz. Ben babamla birlikte okudum ve ondan da tam not aldı kitap. İlk sayfalarda o kadar saçma olaylar yaşadılar ki bu ne yaa oldum ama sonradan tüm taşlar yerine oturmaya başladı ve kitaptan çok keyif aldım mutlaka okumalısınız.

Entel Ektüel kitabını okudunuz mu?


Alıntılar 🌙🌻
📺Ne zaman böyle kitap okumayan, kaba ve cehalet içerisindeki insanlar arasında kaldığını hissetse, o dinmek bilmeyen migreni tutuyordu.
📺Okuyabilen ama ona rağmen işsiz kalan gençler gibi sonuçlarını kabullenmek zorundaydı.
📺Bu bilgisi ve deneyimi nedeniyle, kıymet görmek yerine ne kadar zor iş varsa ona veriliyor, en zor olayların haberlerini düzenliyor, editörlük işlerini yönetiyordu.
İncelemeyi instagram üzerinden de okuyabilirsiniz. 
https://www.instagram.com/p/C1pTpRss9to

 Ayrıca 1000kitap.com üzerinden de okuyabilirsiniz. https://1000kitap.com/kitap/entel-ektuel--411750/incelemeler

 

 (Düzenleme çalışmaları devam etmektedir, incelemelerin bulunduğu sayfaya yeni incelemeler yapıldıkça güncellenecektir.)